NASZE REALIZACJE

Stowarzyszenie „NASZ REGION” realizuje projekt dofinansowany z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 "Rozbudowa Infrastruktury rekreacyjnej w miejscowościach Obrazów oraz Głazów".

Stowarzyszenie „NASZ REGION” realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Szkoła Podstawowa w Głazowie podnosi kompetencje cyfrowe”

Współpracujemy z CARITAS Diecezji Sandomierskiej w ramach programu PEAD – Europejski Program Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Organizacja kursu komputerowego w ramach Działania 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich pt. „ Moje spotkanie z komputerem
po pięćdziesiątce”

Remont i zagospodarowanie pomieszczeń Stowarzyszenia z „Mikrodotacji na start dla lokalnych organizacji z województwa świętokrzyskiego”

objęcia organizacji wsparciem Coacha w ramach projektu
„Trasa 78 – ze śląskiego w świętokrzyskie”

Nr KRS: 0000385868

Dziś jest

Copyright ©. All rights reserved.
Design by ARTMEDIA

|  START  |  AKTUALNOŚCI  |  O NAS  |  REALIZACJE  |  GALERIA  |  KONTAKT  |  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  |